Redmi K30 Pro ve Xiaomi Mi 10T Pro kullanıcılarına güzel haber

Redmi K30 serisi, Xiaomi’nin en popüler akıllı telefon serilerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. K30 serisi, performans tutkunlarını hedefleyerek piyasaya sürüldü ve doğrusunu söylemek gerekirse beklentileri de karşıladı. Redmi K30 Pro, küresel pazarda POCO F2 Pro olarak lanse edildi, Redmi K30S Ultra ise Xiaomi Mi 10T Pro olarak yurtdışında satışa sunuldu.

Her iki cihazın da Çin versiyonu, en son Android 13 tabanlı MIUI 14 güncellemesini almaya başladı. Bu global pazardaki kullanıcılar için de güzel haberlerin kapıda olduğunun bir göstergesi.

Redmi K30 Pro ve Xiaomi Mi 10T Pro kullanıcılarına güzel haber

Güncelleme, Redmi K30 Pro için MIUI 14.0.5.0.SJDCNXM, K30S Ultra için ise MIUI 14.0.3.O.SJKCNXM yapısını kullanıyor. Güncelleme her iki cihaz için yaklaşık 1.0GB boyutunda. Çin sürümleri için güncelleme yayınlandığına göre, POCO F2 Pro ve Mi 10T Pro’nun da yakında güncellemeyi alması bekleniyor.

Redmi K30 serisi, yüksek performans ve fiyat dengesiyle öne çıkıyor. Serinin cihazları, yüksek yenileme hızına sahip ekranlar, hızlı şarj özelliği ve yüksek performanslı işlemciler gibi özelliklerle birçok kullanıcının dikkatini çekiyor. Redmi K30 Pro ve K30S Ultra, güncellemeleri sayesinde kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Bu güncelleme, kullanıcıların cihazlarını daha iyi bir hız ve performansla kullanmalarını sağlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir