Kiğılı, Üyelerine Özel Sadakat Programını Hayata Geçirdi

Kiğılı, üyelerine özel alışveriş yaptıkça puan kazanacakları ve katlanan puanlarını diledikleri zaman gönüllerince harcayabilecekleri yeni sadakat programını hayata geçirdi.

Kiğılı’dan yapılan açıklamaya göre, yeni sadakat programı ile müşterisinin uçtan uca aldığı hizmetlerden memnun kalma düzeyini artırmayı hedefleyen Kiğılı, “Harca, Kazan, Katla, Kullan” mottosuyla üyelerinin alışveriş yaptıkça kazandıkları puanları en avantajlı şekilde kullanmalarını ve yaşadıkları alışveriş deneyiminin hem hesaplı hem de “unutulmaz” olmasını amaçlıyor.

Kiğılı Sadakat Programı’nın en önemli ayrıcalığı, üyelerin alışverişleri sırasında kazandıkları Kiğılı puanların katlanarak çoğalması olarak öne çıkıyor. Örneğin, 750 lira ve üzeri alışverişinde 75 TL Kiğılı Puan kazanan bir müşteri, kazandığı puanı bir sonraki 2 bin TL ve üzeri alışverişinde 2 kat değerli olarak, yani 150 TL olarak kullanabilecek. 4 bin TL ve üzeri alışverişte ise Kiğılı Puan dörde katlanarak tam 300 TL değerine ulaşacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Kiğılı Pazarlama Direktörü İlkay Keleş, şunları kaydetti:

“Üyelerimize yıl boyunca avantajlı fiyatlar ve cazip kampanya fırsatlarıyla ulaşıyoruz. Yeni sadakat programımız ile önceliğimiz, müşteri deneyimini artırmak ve mükemmellik seviyesine taşımak. Sadakat programımızda tüm çalışmalarımızı bu vizyona göre şekillendiriyor ve hayata geçiriyoruz. Yeni programımızda müşteri deneyimi, memnuniyeti ve devamlılığı sağlamak amacıyla müşterilerimizin alışveriş yolculuğunu uçtan uca izleyeceğiz ve eğilimlerini kişiselleştirilmiş olarak analiz edeceğiz. Müşterilerimize sunduğumuz avantajlar, fırsatlar ve hizmetler bununla sınırlı kalmayacak ve tüm Kiğılı üyeleri yaptıkları alışverişlerde ödüllendirilmeye devam edecek.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x